Licensing (2.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Role
el: Ρόλος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
