Licensing (2.0.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @label
hy: @label (@column)
