Licensing (2.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Owner
id: Pemilik

en: Role
id: Peran

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Pending
id: Tertunda

en: Changed
id: Berubah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel
