Licensing (2.0.1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Licenses
kn: ಲೈಸನ್ಸುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Revoked
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸಲಾದ
