Licensing (2.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: License
lv: Licenze

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Role
lv: Loma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts
