Licensing (2.0.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
