Licensing (2.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
