Licensing (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
