Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Custom
cy: Addasu
