Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
