Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: License
et: Litsents

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Owner
et: Omanik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
