Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: About
is: Um
