Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
