Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Pending
af: Hangende

en: Revoked
af: Herroep
