Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: License
hr: Licenca

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
