Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: License
ml: ലൈസൻസ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Active
ml: സജീവമായ
