Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: About
my: အကြောင်း
