Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: License
ro: Licență

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Pending
ro: În așteptare

en: Expired
ro: Expirat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
