Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: License
sv: Licens

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Owner
sv: Ägare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Pending
sv: Väntar på

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: License type
sv: Licenstyp

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
