Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
