Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: License
ta: உரிமம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
