Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
