Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: License
ca: Llicència

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Expiry
ca: Expiració

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
