Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Service Provider
ml: സേവന ദാതാവ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
