Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Email
ps: بریښنالیک

en: - Select -
ps: - غوره -
