Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
