Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
