Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Service Provider
eu: Zerbitzu Hornitzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Organization
eu: Erakundea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
