Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Support
hr: Podrška

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
