Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Contact
id: Kontak

en: Debug Mode
id: Mode Debug

en: Security
id: Keamanan

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Entity ID
id: ID Entitas
