Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
