Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Paths
ar: مسارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
