Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Created
bg: Създадено

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли
