Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Roles
bn: ভূমিকা
