Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
