Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Changed
el: Τροποποιημένο
