Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Created
is: Stovnað

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir
