Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր
