Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Paths
mn: Замууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд
