Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
