Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Changed
th: เปลี่ยน
