Lightbox Campaigns (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Roles
ur: رولز
