Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Paths
da: Stier

en: Created
da: Oprettet

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: End
da: Slut

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Changed
da: Ændret

en: Campaign name
da: Kampagnenavn
