Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Paths
es: Rutas

en: Created
es: Creado

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Are you sure you want to delete %label?
es: ¿Está seguro que desea eliminar la etiqueta %label?

en: Changed
es: Modificado

en: Campaign
es: Campaña
