Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Paths
fa: مسیرها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: Changed
fa: تغییر یافته
