Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Paths
fr: Chemins

en: Created
fr: Créé

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Reset timer
fr: Réinitialiser le minuteur

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: Changed
fr: Modifié

en: Campaign
fr: Campagne

en: Campaign name
fr: Nom de la campagne

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Delete campaign
fr: Supprimer la campagne

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
