Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Paths
gl: Rutas

en: Created
gl: Creado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Changed
gl: Cambiado
