Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Paths
hr: Putanje

en: Created
hr: Stvoreno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak
