Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: ID
hu: Azonosító

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Created
hu: Létrehozva

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: Campaign
hu: Kampány

en: Campaign name
hu: Kampánynév

en: Delete campaign
hu: Kampány törlése

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
