Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Paths
ja: パス

en: Created
ja: 作成

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Changed
ja: 変更済

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
